Junior Automotive Rekruter/-ka IT z j. niemieckim

29-34 PLN
Brutto - Miesięcznie
  • PoziomJunior
  • JęzykAngielski, Niemiecki, Polski
  • KategoriaHR
  • LokalizacjaZdalnie, Poznań

Jesteśmy agencją rekrutacyjną zajmującą się poszukiwaniami specjalistów IT na rynek niemiecki oraz polski. Spośród innych agencji wyróżnia nas specjalizacja w rynkowej niszy – sektorze automotive.

Dzięki zgranemu zespołowi oraz przemyślanej strategii z powodzeniem realizujemy międzynarodowe projekty rekrutacyjne dla czołowych reprezentantów branży. Zdobyty na przestrzeni lat know-how, narzędzia sourcingowe, rozbudowana sieć kontaktów, nieszablonowe metody działania i komfortowe warunki pracy przekładają się na uznanie renomowanych partnerów oraz możliwość prowadzenia interesujących projektów rekrutacyjnych.

W związku z rozwojem firmy zdecydowaliśmy się rozszerzyć zespół o dalszych Rekruterów / Rekruterki. Idealny Kandydat /-ka zna język angielski na poziomie C1 i niemiecki na poziomie min B1 i posiada pierwsze doświadczenie w rekrutacji.

Chcesz zacząć pracować w branży IT, jednak języki programowania, technologie to dla ciebie czarna magia i nie wiesz od czego zacząć? My wiemy i chętnie Ci pomożemy!

Zadania:

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT / Automotive
  • tworzenie ogłoszeń o pracę
  • aktywne działania skierowane na poszukiwanie oraz kontaktowanie się z kandydatami
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych w formie zdalnej z kandydatami w języku polskim i angielskim
  • nawiązywanie kontaktów i udzielanie się w branżowych portalach społecznościowych
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami, dbanie o candidate experience
  • współrozwój narzędzi rekrutacyjnych i procesów firmy

Czego oczekujemy:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1 (pozwalająca między innymi na: redagowanie ogłoszeń, analizę tekstów oraz sourcing)
  • dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność
  • kreatywność i wytrwałość
  • uczciwość i sumienność
  • mile widziane pierwsze doświadczenie w rekrutacji

Oferujemy:

  • pogłębianie swoich kompetencji w niszowym sektorze i technologiach
  • możliwość rozwoju w kierunku rekrutacji 360 (sprzedaż)
  • elastyczne godziny pracy
  • komfortowe warunki pracy
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • swobodę w działaniu (metoda prób i błędów / testowanie alternatyw) i zaufanie
  • stabilne miejsce pracy
  • prywatne ubezpieczenie
  • kartę MultiSport
  • kameralny, zgrany zespół
  • szkolenia

Wymiar pracy:

Elastyczny wymiar pracy między 80h – 160h

Typ zatrudnienia:

Umowa zlecenie lub B2B

Wynagrodzenie:

  • 29 PLN/h – 34 PLN/h brutto
  • wysokie prowizje za udaną rekrutację
  • premie półroczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub polskim klikając w przycisk powyżej „Aplikuj na to stanowisko”.

    Wyślij swoje CV

    Kliknij tutaj, aby dodać CV

    Zadzwoń do nas
    +48 736 632 668
    Dane firmowe
    ul. Sobieskiego 37, 62-030 Luboń, Polska
    Napisz do nas
    info@recrutec.pl