Praca IT za granicą

Szeroki wybór ofert z branży IT – w Polsce oraz za granicą

Jeśli jesteś specjalistą IT i szukasz ciekawych, nastawionych na rozwój ofert pracy – skutecznie Ci w tym pomożemy!

Kogo szukamy?


Szukamy specjalistów z branży IT z całej Polski zainteresowanych podjęciem nowej pracy. Dzięki stale powiększającej się bazie ofert jesteśmy otwarci na kandydatów o wszelkich specjalizacjach i na różnych poziomach zaawansowania.

Co oferujemy?


Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, co oznacza, że pośredniczymy w procesie rekrutacji między kandydatem a pracodawcą, jednak do ostatecznego podpisania umowy i nawiązania współpracy dochodzi bezpośrednio między Tobą a pracodawcą.

Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla firm zagranicznych

Od samego początku działalności RecruTec z powodzeniem prowadzimy rekrutacje dla firm zagranicznych. Jeśli Twoim wymarzonym kolejnym krokiem w karierze jest podjęcie pracy w zagranicznej firmie, to idealnie trafiłeś!

Przedstawimy Ci dostępne oferty, doradzimy i zadbamy o nawiązanie relacji z przyszłym pracodawcą.

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na to, że:

 • będziemy reprezentować Cię przed potencjalnym pracodawcą, co oznacza, że zaprezentujemy Twój profil w jak najbardziej profesjonalny sposób, zorganizujemy rozmowy rekrutacyjne a także dopilnujemy dotrzymania ustalonych terminów;
 • przygotujemy Cię do rozmowy rekrutacyjnej i udzielimy rad, które pomogą Ci się zaprezentować z jak najlepszej strony;
 • opcjonalnie, jeżeli zajdzie taka potrzeba, pomożemy w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych;
 • udzielimy Ci wsparcia w trakcie całego procesu rekrutacyjnego, jak również w trakcie zatrudnienia. Chętnie udzielimy porady odnośnie relokacji czy pierwszych chwil w nowym miejscu pracy.

Jak działamy?


Z RecruTec możesz szukać pracy na dwa sposoby – aplikując na ofertę pracy znajdującą się w naszej bazie ofert lub przysłać do nas swoje CV wraz z opisem oczekiwań i planowanej ścieżki rozwoju zawodowego, a my poszukamy odpowiedniej oferty dla Ciebie.

Dlaczego warto z nami współpracować?


Znasz to uczucie, kiedy po aplikowaniu na ofertę pracy stworzoną idealnie dla Ciebie telefon milczy? To może mieć kilka powodów. Twoje CV może zagubić się ze względu na ilość nadesłanych aplikacji lub utknąć w jednym etapie procesu. Aplikując przez RecruTec masz pewność, że dzięki doświadczeniu i specjalistycznym narzędziom Twoje CV nie trafi nigdzie indziej, niż na biurko potencjalnego pracodawcy. Dopilnujemy, aby pracodawca rozpatrzył Twoją aplikację, ponieważ wybranie właśnie Ciebie spośród kandydatów to nasz wspólny interes.

Podejmując pracę za granicą należy również zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo i zweryfikowanie potencjalnego pracodawcy. Dzięki nam nie musisz się o to martwić, ponieważ zrobimy to za Ciebie.

Warunki współpracy

1

Żadnych opłat

Nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat ani prowizji, a nasze pośrednictwo zapewni Ci dokładnie takie same warunki zatrudnienia, jak te, które mógłbyś wynegocjować aplikując bezpośrednio w danej firmie.

2

Swoboda działania

Współpracując z nami masz pełną swobodę działania, możesz korzystać z pomocy innych agencji zatrudnienia, a także szukać pracy na własną rękę.

3

Prosta współpraca

Stawiamy na przejrzystość i proste formy współpracy. Dlatego, jeśli przekażesz nam swoje CV, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Krok 1

Przesłanie CV

Znalazłeś w naszej bazie odpowiednią ofertę pracy? Świetnie – aplikuj na wybrane stanowisko. W tym momencie nie zaciekawiła Cię żadna z ofert? Prześlij nam swoje CV wraz z opisem Twoich oczekiwań i czekaj na nasz kontakt.

Krok 2

Rozmowa
zapoznawcza

Jest to rozmowa pomiędzy Tobą a przedstawicielem naszej agencji. Jeśli aplikowałeś na konkretne stanowisko, porozmawiamy o szczegółach oferty. Jeśli przysłałeś nam swoje CV, wysłuchamy Twoich oczekiwań odnośnie pracy, której szukasz.

Krok 3

Interview z
pracodawcą

Weź udział w rozmowie technicznej, podczas której będziesz mógł wykazać się wiedzą teoretyczną i praktyczną, jakiej oczekuje pracodawca, oraz ustalić interesujące Cię szczegóły oferty.

Krok 4

Rozpoczęcie pracy

Jeżeli odnaleźliście wspólny język, to pozostaje tylko spakować walizki i rozpocząć przygodę w nowym miejscu. Gratulujemy!


Dlaczego warto pracować za granicą?

Z rozmów z kandydatami, którzy się do nas zgłaszają, wiemy, że tym, co motywuje ich do pracy za granicą są:

 • ciekawe projekty dla znanych firm – szansa na pracę przy ciekawych projektach dla firm znanych na całym świecie;
 • doświadczenie – możliwość szybkiego rozwoju zawodowego, zdobycie nowych umiejętności i kompetencji;
 • poszerzenie horyzontów poprzez poznanie nowych miejsc, ciekawych ludzi oraz innej kultury.

  Masz pytania?

  Chętnie na nie odpowiemy


  Zadzwoń do nas
  +48 736 632 668
  Dane firmowe
  ul. Sobieskiego 37, 62-030 Luboń, Polska
  Napisz do nas
  info@recrutec.pl
  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności