Pomożemy Ci znaleźć odpowiedniego pracownika

Szukasz wykwalifikowanego specjalisty z branży IT, który będzie posiadał oczekiwane przez ciebie umiejętności i idealnie odnajdzie się w kulturze organizacyjnej Twojej firmy?

Świetnie trafiłeś! Sprawdź, dlaczego właśnie nam warto powierzyć to zadanie.

Co oferujemy?


Pracownicy na stałe – kompleksowe wsparcie w rekrutacjiPracownicy krótkoterminowi
Dla naszych klientów poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów IT z całej Polski. Dzięki temu, że doskonale znamy branżę IT – jej specyfikę i wymagania, wiemy, w jaki sposób poprowadzić proces rekrutacyjny, aby rekomendowany przez nas kandydat spełnił Twoje oczekiwania.Poszukujesz pracowników do jednego projektu, albo chciałbyś zlecić wykonanie konkretnych zadań specjalistom spoza swojej organizacji? Oferujemy również możliwość podjęcia krótkoterminowej współpracy z naszymi specjalistami IT na zasadzie outsourcingu.  

Napisz nam kogo obecnie poszukujesz!

Nasze specjalności

W trakcie naszej dotychczasowej działalności realizowaliśmy bardzo zróżnicowane projekty rekrutacyjne, nie ma więc wyzwania którego nie bylibyśmy gotowi się podjąć.

Szczególnie rozbudowane doświadczenie i sukcesy rekrutacyjne osiągnęliśmy w obszarach:

 • Web development: Front-end: JavaScript, Angular; Back-end: Node.js

 • Mobile app development: Android

 • Branża automotive: QA/testing, Project engineering, Embedded software, Security

Jeśli szukasz ofert pracy lub specjalistów w którymś z tych obszarów, to nie mogłeś lepiej trafić!

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i rozbudowanej bazie kandydatów przystąpimy do realizacji projektu z wyjątkową skutecznością.

Jak działamy?


Nasze działania rozpoczynamy od dokładnego wywiadu z klientem na temat proponowanego stanowiska pracy. Pozwala nam to na stworzenie dokładnej oferty pracy, co w późniejszym terminie przekłada się na znacznie większe zainteresowanie kandydatów oraz na skuteczność dopasowania kandydata do oferty.

Po dokładnym poznaniu oferty pracy przechodzimy do analizy naszej bazy kandydatów poszukujących pracy. W przypadku gdy znajdziemy kandydatów odpowiadających oczekiwaniom klienta przedstawiamy mu ich profile, a po akceptacji zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowę rekrutacyjną z klientem.

Jeżeli w naszej bazie nie znajdują się kandydaci spełniający oczekiwania klienta, rozpoczynamy kampanię rekrutacyjną na terenie całej Polski (jak również poza jej granicami – w zależności od specyfiki projektu) mającą na celu znalezienie nowych kandydatów. W tym celu miedzy innymi dodajemy oferty na portalach branżowych z ogłoszeniami o pracę, wykorzystujemy profile społecznościowe oraz metodę „direct search” – która pozwala na dotarcie do najlepszych kandydatów na dane stanowisko w szybki i bezpośredni sposób.  

Kondycje


Success feeopłaty pobieramy tylko i wyłącznie od skutecznie zatrudnionych pracowników. Opłatę za skuteczną rekrutację ponosisz dopiero po 3 miesiącach, kiedy zarówno Ty jak i Twój nowy pracownik będziecie przekonani o tym, że współpraca układa się pozytywnie. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz się martwić o poniesienie kosztów za pracownika, który nie będzie spełniał Twoich oczekiwań lub szybko zmieni pracę.

Brak wyłączności – współpracując z nami możesz swobodnie podejmować działania rekrutacyjne we własnym zakresie lub korzystać z usług innych agencji rekrutacyjnych.

Minimum formalności – stawiamy na przejrzyste i proste formy współpracy. Nasza umowa dla klientów nie kryje w sobie kruczków prawnych i skomplikowanych sformułowań.  Pracodawca ma prawo w każdej chwili zrezygnować ze świadczonych przez nas usług.

Co zyskujesz, współpracując z nami.

1

Komfort

Dzięki naszym działaniom proces pozyskania odpowiedniego kandydata do Twojego zespołu będzie dla Ciebie szybki i skuteczny.

2

Pewność

Podczas rozmowy technicznej będziesz mógł osobiście przekonać się o umiejętnościach i kwalifikacjach kandydata, co pozwoli Ci na trafniejsze podjęcie decyzji.

3

Bezpieczeństwo

Opłatę za skutecznie przeprowadzoną rekrutację pobieramy dopiero po 3 miesiącach, gdy obie strony będą przekonane o słuszności podjęcia wzajemnej współpracy.


Dlaczego warto zatrudniać specjalistów IT z Polski?

Z rozmów z naszymi dotychczasowymi klientami wiemy, że rekrutowani przez nas pracownicy z Polski, doceniani są z co najmniej tych powodów:

Wiedza i umiejętności – poziom wykształcenia, wiedza oraz umiejętności specjalistów z Polski znane są nie tylko w Europie.

Chęć rozwoju zawodowego – chęć pracy nad różnymi, wymagającymi nieszablonowego podejścia projektami oraz szybkie zdobywanie nowych umiejętności, sprawiają, że są oni cenionymi pracownikami.

Szybka aklimatyzacja – zbliżona kultura sprawia, że specjaliści z Polski bardzo szybko dochodzą do porozumienia z obecnymi członkami zespołu.

  Masz pytania?

  Chętnie na nie odpowiemy


  Zadzwoń do nas
  +48 736 632 668
  Dane firmowe
  ul. Sobieskiego 37, 62-030 Luboń, Polska
  Napisz do nas
  info@recrutec.pl
  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności