Pomożemy Ci znaleźć odpowiedniego pracownika

Szukasz wykwalifikowanego specjalisty z branży IT, który będzie posiadał oczekiwane przez ciebie umiejętności i idealnie odnajdzie się w kulturze organizacyjnej Twojej firmy?

Świetnie trafiłeś! Sprawdź, dlaczego właśnie nam warto powierzyć to zadanie.

Co oferujemy?


Dla naszych klientów poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów IT z całej Polski. Dzięki temu, że doskonale znamy branżę IT – jej specyfikę i wymagania, wiemy, w jaki sposób poprowadzić proces rekrutacyjny, aby rekomendowany przez nas kandydat spełniał Twoje oczekiwania.

Jak działamy?


Nasze działania rozpoczynamy od dokładnego wywiadu z klientem na temat proponowanego stanowiska pracy. Pozwala nam to na stworzenie dokładnej oferty pracy, co w późniejszym terminie przekłada się na znacznie większe zainteresowanie kandydatów oraz na skuteczność dopasowania kandydata do oferty.

Po dokładnym poznaniu oferty pracy przechodzimy do analizy naszej bazy kandydatów poszukujących pracy. W przypadku gdy znajdziemy kandydatów odpowiadających oczekiwaniom klienta przedstawiamy mu ich profile, a po akceptacji zapraszamy wybranych kandydatów na rozmowę rekrutacyjną z klientem.

Jeżeli w naszej bazie nie znajdują się kandydaci spełniający oczekiwania klienta, rozpoczynamy kampanię rekrutacyjną na terenie całej Polski mającą na celu znalezienie nowych kandydatów. W tym celu miedzy innymi dodajemy oferty na portalach branżowych z ogłoszeniami o pracę, wykorzystujemy profile społecznościowe oraz metodę „direct search” – która pozwala na dotarcie do najlepszych kandydatów na dane stanowisko w szybki i bezpośredni sposób.  

Kondycje


Success feeopłaty pobieramy tylko i wyłącznie od skutecznie zatrudnionych pracowników. Opłatę za skuteczną rekrutację ponosisz dopiero po 3 miesiącach, kiedy zarówno Ty jak i Twój nowy pracownik będziecie przekonani o tym, że współpraca układa się pozytywnie. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz się martwić o poniesienie kosztów za pracownika, który nie będzie spełniał Twoich oczekiwań lub szybko zmieni pracę.

Brak wyłączności – współpracując z nami możesz swobodnie podejmować działania rekrutacyjne we własnym zakresie lub korzystać z usług innych agencji rekrutacyjnych.

Minimum formalności – stawiamy na przejrzyste i proste formy współpracy. Nasza umowa dla klientów nie kryje w sobie kruczków prawnych i skomplikowanych sformułowań.  Pracodawca ma prawo w każdej chwili zrezygnować ze świadczonych przez nas usług.

Co zyskujesz, współpracując z nami.

1

Komfort

Dzięki naszym działaniom proces pozyskania odpowiedniego kandydata do Twojego zespołu będzie dla Ciebie szybki i skuteczny.

2

Pewność

Podczas rozmowy technicznej będziesz mógł osobiście przekonać się o umiejętnościach i kwalifikacjach kandydata, co pozwoli Ci na trafniejsze podjęcie decyzji.

3

Bezpieczeństwo

Opłatę za skutecznie przeprowadzoną rekrutację pobieramy dopiero po 3 miesiącach, gdy obie strony będą przekonane o słuszności podjęcia wzajemnej współpracy.


Dlaczego warto zatrudniać specjalistów IT z Polski?

Z rozmów z naszymi dotychczasowymi klientami wiemy, że rekrutowani przez nas pracownicy z Polski, doceniani są z co najmniej tych powodów:

Wiedza i umiejętności – poziom wykształcenia, wiedza oraz umiejętności specjalistów z Polski znane są nie tylko w Europie.

Chęć rozwoju zawodowego – chęć pracy nad różnymi, wymagającymi nieszablonowego podejścia projektami oraz szybkie zdobywanie nowych umiejętności, sprawiają, że są oni cenionymi pracownikami.

Szybka aklimatyzacja – zbliżona kultura sprawia, że specjaliści z Polski bardzo szybko dochodzą do porozumienia z obecnymi członkami zespołu.

  Masz pytania?

  Chętnie na nie odpowiemy


  Zadzwoń do nas
  +48 736 632 668
  Dane firmowe
  ul. Starorzeczna 4, 62-030 Luboń, Polska
  Napisz do nas
  info@recrutec.pl
  Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności