Integration tester of networked vehicle functions of ECUs

50000-65000 €
Brutto - Rocznie
  • PoziomMid, Senior
  • JęzykAngielski, Niemiecki
  • KategoriaTesting
  • LokalizacjaNiemcy, Monachium, Wolfsburg
  • Forma współpracy:UOP

Nasz klient jest dynamicznie rozwijającą się firmą IT działającą w sektorze motoryzacyjnym (automotive) z obecnie ponad 600 pracownikami i jest na rynku już od 12 lat!

Team to zmotywowani inżynierowie i konsultanci. Pracując wspólnie nad rozwojem oprogramowania, komponentów, koncepcji i prototypów jak również podczas testów i ewaluacji cieszą się kreatywną i swobodną atmosferą pracy.

Chcesz wzbogacić Swoje CV o doświadczenie zawodowe za granicą, pracując nad innowacyjnymi projektami dla klientów, których nazwę i produkty zna cały świat? A może po prostu jesteś ciekawy świata i chciałbyś poznać nowe miejsca, kulturę, znaleźć nowe hobby?

Wyślij do nas Twoje CV, a my otworzymy Ci nowe możliwości!

Monachium:
Biuro firmy znajduje się w Monachium, w stolicy najpopularniejszego niemieckiego landu Bawarii. Miasto jest głównym centrum sztuki, technologii, finansów, wydawnictwa, kultury, innowacji, edukacji, biznesu i turystyki w Niemczech i Europie. Miasto cieszy się bardzo wysokim standardem i jakością życia i zostaje regularnie oceniane jako najbardziej nadającym się do życia miastem na świecie.

Nie tylko samo miasto oferuje wiele atrakcji. Monachium znajduje się kilka kilometrów od Alp, które są doskonałym miejscem wypadowym po pracy lub na weekend dla miłośników turystyki pieszej, sportów wodnych i zimowych.

W niedalekiej odległości znajduje się również Austria, do której można dojechać samochodem w niecałą godzinę, a do Włoch lub Szwajcarii w ciągu dwóch i pół godzin.

Obecnie oferujemy Państwu stanowisko testera integracji funkcji pojazdów w sieci modułów sterujących.

Idealny kandydat miał styczność z rozwojem modułów sterujących dla przemysłu motoryzacyjnego i ma już pierwsze doświadczenie z pojazdami w trakcie rozwoju jak również z architekturą E/E.

Role i obowiązki

  • Tworzenie i przeprowadzanie testów w elektronice pojazdu.
  • Przeprowadzanie testów integracyjnych
  • Walidacja oprogramowania podczas rozwoju w ramach złożonych projektów programistycznych i testowych.
  • Uruchamianie i aktualizacja pojazdów testowych i stacji testowych.
  • Ocena i analiza wyników testów wraz z dokumentacją błędów.
  • Stały kontakt z różnymi działami rozwoju.

Wymagania

  • Ukończone studia o charakterze technicznym
  • Wstępne doświadczenie z Linuksem jako platformą rozwojową, Pythonem i C++.
  • Wiedza na temat powszechnie używanych BUS systems – CAN, LIN, Flexray lub Ethernet (hardware, protokoły komunikacyjne).
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (językiem projektowym jest niemiecki).
  • Dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim

Stanowisko wymaga relokacji do Monachium lub Wolfsburga.

Ścieżka kariery

Preferowane jest wykazane zaangażowanie zawodowe w oprogramowanie i testowanie i / lub zapewnienie jakości. Kandydat powinien wykazać się znajomością najnowszej teorii i praktyki testowania, zobowiązaniem do ciągłego uczenia się w tej dziedzinie oraz historią stosowania przydatnych koncepcji testowania na poprzednich stanowiskach.

Benefity

  • Oferujemy długoterminowe, bezpieczne stanowisko pracy z bardzo dobrym wynagrodzeniem.
  • 30 dni urlopu na rok.
  • Będziesz pracować w nowoczesnych miejscach pracy z innowacyjnymi narzędziami.
  • Samodzielnie podejmuj decyzje w doborze narzędzi pracy.
  • Rejestruj swoje elastyczne godziny pracy za pośrednictwem naszej aplikacji.
  • Homeoffice (częściowy)
  • Oferujemy darmowe szkolenia (certyfikaty, zarządzanie, specjalista).
  • Samodzielnie stwórz urządzenia lub narzędzia wspierające realizację twojego projektu.
  • Zdobywaj nowe umiejętności i rozwijaj się w strukturach firmy.
  • Wzbogać się o doświadczenie współpracy z firmą o charakterze międzynarodowym.
  • Pakiet relokacyjny (zwrot kosztów przeprowadzki, zakwaterowanie przez pierwszy miesiąc pracy)

Typ umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony z okresem próbnym

Wymiar pracy:

Pełny etat (40 h/tydzień)

Czas pracy:

Elastyczny (stałe godziny 9:30-15:30)

Urlop:

30 dni w roku

Pakiet relokacyjny (zwrot kosztów przeprowadzki, zakwaterowanie przez pierwszy miesiąc pracy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim lub niemieckim klikając w przycisk powyżej „Aplikuj na to stanowisko” .

    Wyślij swoje CV

    Kliknij tutaj, aby dodać CV

    Zadzwoń do nas
    +48 736 632 668
    Dane firmowe
    ul. Sobieskiego 37, 62-030 Luboń, Polska
    Napisz do nas
    info@recrutec.pl