Tech Lead - AEM Developer

PLN
Netto - Miesięcznie
  • PoziomExpert, Senior
  • JęzykAngielski, Polski
  • KategoriaTech Leader
  • LokalizacjaZdalnie, Warszawa
  • Wynagrodzenieod 25 000 PLN

Nasz klient to mająca 20-letnie doświadczenie międzynarodowa agencja digital marketingowa z siedzibą w Niemczech, posiadająca 8 oddziałów m. in. w Londynie oraz Nowym Jorku i zatrudniająca ponad 600 pracowników. Firma zajmuje się kompleksowym tworzeniem, wdrażaniem, utrzymywaniem i rozwijaniem produktów cyfrowych dla największych polskich i zagranicznych firm.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy specjalisty AEM na stanowisko Tech Leada do zespołu składającego się aktualnie z 8 osób – programistów AEM, Frontend Developera, Delivery Managera, Agile PM oraz Client Partnera. Część zespołu pracuje w biurze w Warszawie, a część zdalnie w różnych częśćiach Polski.

Projekt wykonywany jest dla jednego klienta i polega na stworzeniu dla niego dedykowanego produktu – platformy do udostępniania plików współdzielonych między rynkami i użytkownikami, integracji handlu elektronicznego, LDAP i Elasticsearch – zarządzane za pomocą Multi-Site Manager dla 20 rynków w UE i Ameryce.

Praca odbywa się w zwinnych metodologiach – dobierane są konkretne rozwiązania zgodne z aktualną fazą projektu i potrzebami zespołu. Nie ma zdefiniowanych stanowisk, a każda osoba ma przypisaną do siebie rolę, którą (lub które) pełni w zespole, który jest samozarządzający – bo pracodawca wierzy, że zespół sam podejmuje najbardziej dopasowane decyzje do danej fazy czy problemu napotkanego w projekcie.

Oferowana jest możliwość pracy zdalnej.

Współpraca na zasadzie B2B z 26 dniami płatnego urlopu, płatne macierzyńskie/tacierzyńskie itp. lub umowa o pracę.

Kogo szukamy?

Developera z doskonałą znajomością Adobe Experience Manager, który obejmie rolę Tech Leadera i wspólnie z teamem będzie wykonywał zadania z zakresu rozwijania i utrzymywania istniejącej platformy. Projekt prowadzony jest dla klienta w Londynie, wobec czego na pewno przyda Ci się bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Jeżeli poniższy tech stack nie stanowi przed Tobą tajemnic, to jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu 🙂

Tech stack:

  • Java 8, AEM 6.3;
  • Temblak;
  • OSGi;
  • HTL;
  • JCR / Jackrabbit;
  • Elasticsearch;
  • JavaScript / React;
  • Coral UI;
  • Granitowy interfejs użytkownika;
  • Git;
  • Maven;
  • Groovy.

Zadania:

  • oszacowanie i wdrożenie nowych funkcjonalności potrzebnych do rozszerzenia platformy na nowe rynki;
  • wdrażanie i rozbudowa punktów integracji – LDAP, PIM, E-commerce, Elasticsearch;
  • prowadzenie / utrzymywanie istniejącej platformy;
  • prowadzenie i konsultowanie procesu migracji projektów do nowej wersji AEM;
  • koordynacja sesji projektowych nowych rozwiązań;
  • konsultacje z klientem i zespołem analitycznym w Londynie;
  • wyznaczanie ścieżki rozwoju aplikacji.

Benefity:

  • przy współpracy B2B: 26 dni płatnego urlopu, płatne macierzyńskie/tacierzyńskie itp.
  • prywatna opieka medyczna (Medicover)
  • karta Multisport
  • możliwość całkowitej pracy zdalnej nawet po pandemii
  • nowe biuro
  • elastyczne godziny pracy
  • brak dress code
  • i wiele innych 🙂

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  klikając w przycisk powyżej „Aplikuj na to stanowisko” .

    Wyślij swoje CV

    Kliknij tutaj, aby dodać CV

    Zadzwoń do nas
    +48 736 632 668
    Dane firmowe
    ul. Starorzeczna 4, 62-030 Luboń, Polska
    Napisz do nas
    info@recrutec.pl