Rekruter /-ka IT

25-35 PLN
Brutto - Godzina
  • PoziomMid
  • JęzykAngielski, Polski
  • KategoriaInne
  • LokalizacjaLuboń
  • Forma zatrudnieniaUmowa zlecenie, B2B

Opis

Jesteśmy młodą agencją pośrednictwa pracy zajmującą się rekrutacją specjalistów IT na rynek polski i zagraniczny.

Naszą misją jest profesjonalna i życzliwa komunikacja z kandydatami i klientami w ramach procesu rekrutacyjnego. Każdego dnia poszukujemy nowych metod dotarcia do kandydatów, doskonalimy nasze procesy rekrutacyjne, dbamy o pozytywny candidate experience oraz relacje w naszym zespole!

Ze względu na rozwój naszej agencji chcemy poszerzyć nasz team o nowego Rekrutera / Rekruterkę.

Poszukujemy kreatywnej osoby, zmotywowanej do rozwoju posiadanej już wiedzy z zakresu rekrutacji IT. Jeżeli potrafisz działać według sprawdzonych metod i schematów, ale nie ograniczasz się nimi i masz głowę pełną pomysłów to na pewno znajdziemy wspólny język! Gdyż każde świeże spojrzenie jest dla nas cenne.

Zadania:

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT
  • tworzenie ogłoszeń o pracę
  • aktywne działania skierowane na poszukiwanie oraz kontaktowanie się z kandydatami
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych w formie zdalnej z kandydatami w języku polskim i angielskim
  • nawiązywanie kontaktów i udzielanie się w branżowych portalach społecznościowych
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami, dbanie o candidate experience
  • współrozwój narzędzi rekrutacyjnych i procesów firmy

Czego oczekujemy:

  • pierwsze doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji IT
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  •  elastyczne godziny pracy
  •  częściowo praca zdalna
  •  niezbędne do pracy narzędzia (m. in. służbowy laptop, licencja do narzędzi rekrutacyjnych)
  •  swobodę w działaniu i zaufanie
  •  kameralny team
  •  szkolenia

Wymiar pracy:

  • praca w wymiarze ½ do 3/4 etatu , z późniejszą możliwością pracy na pełny etat

Typ zatrudnienia:

  • umowa zlecenie lub B2B

Wynagrodzenie:

  • 25 PLN – 35 PLN na godzinę brutto (w zależności od doświadczenia w branży) + prowizja

    Wyślij swoje CV

    Kliknij tutaj, aby dodać CV

    Zadzwoń do nas
    +48 736 632 668
    Dane firmowe
    ul. Starorzeczna 4, 62-030 Luboń, Polska
    Napisz do nas
    info@recrutec.pl